Czym są subliminale?

Jest to muzyka, w którą jest wkomponowana specjalna, unikalna ścieżka dźwiękowa przekazująca pozytywne sugestie. Poprzez tą technologie audio przesyłane są tysiące pozytywnych sugestii do podświadomości gdzie rozwijają one swój efekt.


Jak to działa?

W naszej podświadomości przechowywane są wszystkie nasze wspomnienia, uczucia i opinie. Wszystkie doświadczenia, które stworzyliśmy, wyłaniają wzorce, które wpływają na nas przez cały czas.
Subliminale tworzone są na częstotliwościach dźwiękowych z podprogowymi afirmacjami, które można wykorzystać do usunięcia negatywnych wzorców i przekonań oraz do przekazania pozytywnych myśli i odczuć, które następnie bezpośrednie wpływają na zmianę naszego myślenia.
Na poziomie podświadomości można zmienić myślenie i postrzeganie siebie, co następnie przekłada się na zmiany na poziomie świadomym.

Do czego mogę użyć Subliminal?

Subliminale firmy Energiczna Wiecznosc z powodzeniem umożliwiły tysiącom ludzi dokonanie zmian w obszarach życia ... które wcześniej uważano za niezmienne. To może wpływać na wygląd, finanse, miłość, zdrowie i wszystko inne, co należy do szczęśliwego życia.

W każdym obszarze podświadomość odgrywa wiodącą rolę, a tym samym oferuje ogromny potencjał do tworzenia prawdziwych sukcesów dzięki subliminali. Subliminale pomagają Ci osiągnąć następujące cele:

1 Przeprogramuj ciało (przykłady: Wzrost włosów, regeneracja skóry, przyrost mięśni)

2 Przełam szkodliwe nawyki (przykłady: Lenistwo, negatywne obsesje)

3 Uzdrawienie traumy emocjonalnej (przykłady: Negatywne doświadczenia z dzieciństwa)

4 Usuniecie wątpliwości i obaw (przykłady: Wątpliwości co do wyglądu, strach przed poderwaniem kobiety /mężczyzny)

5 Oczyszczenie blokujących przekonan (Przykłady: "Nie jestem nic wart. Bogaci ludzie są oszustami.")

6 Usunąć nałogi i fobie (przykłady: Uzależnienie od nikotyny, uzależnienie od komputera)

7 ...i wiele więcejCzy są historie sukcesu?

Przywiązujemy wielką wagę do praktycznego samo doświadczenia. Wszystkie subliminale były sprawdzane i testowane przez kilkanaście miesięcy. Tylko w ten sposób możemy zapewnić osiągnięcie najwyższej jakości.

Ta praca się opłacała: W punkcie menu Referencje znajdziesz wiele referencji od entuzjastycznych klientów. Ludzie, którzy pomyślnie przeprogramowali swoje ciała i umysły, aby osiągnąć niesamowite rezultaty. Ale najważniejszą rzeczą jest samodoswiadczenie.
Przetestuj teraz Subliminale i poznaj moc swojej podświadomości!Tak możesz zacząć swoją transformację ...

Dowiedz się więcej