Siła podświadomościCzym jest podświadomość?


Nasza podświadomość jest sumą wszystkich wyobrażeń, wspomnień, wrażeń, motywów, postaw i gotowości do działania, które są w nas, ale które obecnie nie są aktywne. Wszystko, co jest aktywne w tej chwili, jesteśmy świadomi. Podświadomie wszystkie nieaktywne elementy naszej psychiki odgrywają w naszych codziennych działaniach i myśleniu.

Każda istota ludzka ma świadomość i podświadomość. Świadomość jest wszystkim, co świadomie postrzegamy w stanie świadomości-to znaczy, gdy jesteśmy przebudzeni. Oprócz świadomości, w naszej podświadomości znajduje się również wiele informacji. Podświadomość jest, że tak powiem, pod świadomością. Można to sobie również wyobrazić bardzo dobrze na podstawie modelu góry lodowej. Jest niewielka część (twoja świadomość) nad powierzchnią wody a większa i znaczniejsza część pod wodą (podświadomy umysł). Tak jest z każdym człowiekiem.Jak działa podświadomość? Dlaczego podświadomość wpływa na nasze życie?


Podświadomość jest zawsze aktywna — nawet gdy śpisz lub śpisz w śpiączce. Odbiera wszystkie informacje, które słyszysz, wąchasz, mówisz, czujesz i widzisz. W ten sposób absorbuje WSZYSTKO, co kiedykolwiek świadomie lub nieświadomie postrzegaliście i obecnie to robicie. Interesujące jest to, że twój podświadomy umysł działa z podświadomością. Wyobraź sobie, że zdjęcie jest jak program. Ten program został stworzony w twojej podświadomości, ponieważ coś doświadczyłeś w pewnym momencie. Wielkość i siła programu zależy od częstotliwości otrzymywania informacji "dostać" jeden z pięciu narządów zmysłów. Co więcej, chodzi o emocje, które przechowują dla tych informacji.DARMOWY: PAKIET STARTOWY SUBLIMINAL