Przekonania - prawdziwe wewnętrzne siłyPrzekonania

To nie wydarzenia w naszym życiu charakteryzują naszą osobowość, ale nasze przekonania i interpretacje tych wydarzeń. Zasady wiary = siła napędowa dla kreatywnych lub destrukcyjnych impulsów. Referencyjne doświadczenia dotyczące przekonań prowadzą do poczucia pewności i bezpieczeństwa. Nasz umysł poszukuje doświadczeń referencyjnych, aby udowodnić nasze przekonania. Za każdym razem, gdy doświadczamy dużego bólu lub przyjemności, nasz mózg poszukuje przyczyn podejmowania lepszych decyzji w przyszłości. Przy każdym powtórzeniu wzmacniamy połączenie nerwowe.

Czym są przekonania-definicja

Przekonania, nastawienie, opinie, to są podświadome zasady życia. Wynikają one z przetwarzania i oceny przeszłych doświadczeń i determinują twoje codzienne zachowanie. Silne emocje charakteryzują przekonania. Coś, co sprawiło, że jesteś bardzo smutny lub szczęśliwy, zostanie zapamiętane przez długi czas. Jest to doświadczenie referencyjne, które należy rozważyć w celu dalszej oceny doświadczenia.

„Zmień swoje przekonania a zmienisz cale swoje Zycie w postrzeganiu świata. Świat zmieni się dla ciebie. Sprawisz, że wszystko będzie dla ciebie możliwe”.

Najbardziej skuteczną metodą tego są Subliminals.