Czym są wizualizacjeEfekt autosugestii i pozytywnych afirmacji można wzmocnić poprzez wizualizacje umysłowe.
Pomocne może być między innymi wyobrażenie sobie siedzenia w willi w basenie, gdy celem jest zdobycie większego bogactwa.


Jeśli te wizualizacje są bardzo żywe i oddziałują one realnie na nasze zmysły, stają się one jeszcze bardziej realne i skuteczne.
Hałas, zapach, smak sprawiają, że wyobrażone nowe doświadczenia stają się bardziej rzeczywiste.
Te obrazy, które wytwarzamy w naszym umyśle, są traktowane przez mózg za rzeczywistość i dlatego postrzegane są jako prawdziwe.


Pamiętaj! Niezbędne dla wszystkich wizualizacji i afirmacji są emocje! Afirmacje nie będą skuteczne, jeśli nie ma w tym naszej woli i chęci. Dopiero myśli połączone z uczuciami dają w efekcie pożądane rezultaty.


Mam nadzieję, że swój proces zmiany zaczniesz od afirmacji i zaczniesz formułować pozytywne przekonania, nie dając przy tym dojść do głosu negatywnym impulsom czy myślom.


Chcesz zwiększyć efekt działania wizualizacji? To możliwe!Jeśli chcesz, aby obrazy tworzone w podświadomości były bardziej efektywne, możesz skorzystać z Pakietu Duchowość. Ten sprawdzony i skuteczny subliminal sprawi, że ​​Twoja świadomość będzie rozwijać się w kierunku poprawy działania wizualizacji.

Pakiet Duchowość