Regulamin sklepu internetowegoWitaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.
O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Energiczna Wiecznosc Thomas Weglarski, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.
W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

§ 1 Ogólne

Poniższe ogólne warunki mają zastosowanie do wszystkich umów, dostaw i innych usług www.energiczna-wiecznosc.pl Każda dodatkowa umowa wymaga pisemnego potwierdzenia od dostawcy, aby był skuteczny. Usługodawca ma prawo w każdej chwili zmienić te ogólne warunki w rozsądnym terminie i rozszerzyć.

§ 2 Tożsamość i adres dostawcy

Energiczna wiecznosc, Wlasciciel: Thomas Weglarski, Seestr.44, 71282 Hemmingen, Telefon: +49 7152-6131500
NIP: DE313902802

§ 3 Oferta

energiczna-wiecznosc.pl oferuje audio subliminal, które pozwala słuchaczowi szybko zmienić swój stan psychiczny w różnych kierunkach.
Strona energiczna-wiecznosc.pl oferuje pliki do pobrania. Należą do nich pliki MP3 i / lub pliki PDF / WAV.

Ponadto Energiczna-wiecznosc.pl oferuje prawa do sprzedaży niektórych produktów oferowanych na stronie internetowej. Oferta może się zmienić w dowolnym momencie.

§ 6 Ceny

Wszystkie oferowane produkty są zawsze płatne z góry. Wszystkie ceny podane są w PLN i są ostateczne. Koszty przesyłki - jeśli zostały poniesione - zawsze określane osobno. Dostawca zastrzega sobie prawo do okresowego składania ofert specjalnych, oferowania rabatów i kuponów lub podwyższania lub obniżania cen w dowolnym momencie.

§ 7 Zawarcie umowy na zakupy do pobrania

(a) Klient zamyka proces zamówienia do pobrania za pośrednictwem narzędzia .virtualnej kasy fiskalnej. i w ten sposób składa oferentowi wiążącą ofertę zakupu.

(b) Zapewniając wiele metod płatności. Usługodawca przyjmuje tę ofertę pod warunkiem, że klient zapłaci przed dostawą.

(c)Akceptacja zależy od dostępności. Klient rezygnuje z oświadczenia o akceptacji w rozumieniu §151 S. 1 BGB. Jeżeli dostawca nie może przyjąć oferty zamawiającego, informuje o tym bezpośrednio na stronie internetowej.

(d) Klient otrzymuje potwierdzenie otrzymania zamówienia i płatności e-mailem od wybranego dostawcy płatności. (e) Dane dostępowe do obszaru pobierania lub łącza do pobierania zostaną natychmiast wysłane do kupującego pocztą elektroniczną.

(f) Faktura zostanie utworzona wyłącznie na wyraźne życzenie i tylko dla klientów komercyjnych, i będzie wysyłana tylko przez e-mail w formacie PDF.

§ 8 Dostawa

Realizacja zamówienia (udostępnienie linków do pobierania) odbywa się natychmiast po faktycznym otrzymaniu pieniędzy. Jeśli kupujący nie otrzyma linków do pobierania, skontaktuj się z naszą obsługą alternatywnych linków.

§ 9 Płatność

Usługodawca korzysta z usług następujących dostawców usług płatniczych: DotPay i PayPal i przelew bankowy.

§ 10 Zasady anulowania

(a) Wypłata

Wyraźnie zaznaczamy, że towary dostarczane drogą elektroniczną są wyłączone z ustawowego prawa do odwołania zgodnie z §312 d ust. 4 BGB. Niemniej jednak dostawca udziela gwarancji zwrotu pieniędzy za wybrane produkty i wskazuje je w osobnych ofertach.

Klient może odwołać swoją umowę zgodnie z ofertą bez podania przyczyn. Warunkiem jest, że klient nie spłacił kwoty zakupu i nie spowodował konfliktu w systemie PayPal lub DotPay. Okres rozpoczyna się od otrzymania linków do pobrania podanych na końcu procesu zamawiania. Aby dotrzymać termin, wystarczy terminowe wysłanie odwołania. Odwołanie należy wysłać wyłącznie do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gwarancja zwrotu pieniędzy nie dotyczy klientów, którzy już skorzystali z gwarancji zwrotu pieniędzy na inny produkt.

Nadzwyczajne odwołanie pozostaje nienaruszone przez powyższe ograniczenia. Tutaj obowiązują przepisy prawne.

(c)Nie powiodło się pobieranie?

Nieudane pobieranie nie jest powodem do nadzwyczajnego anulowania. W takim przypadku klient natychmiast kontaktuje się z naszym wsparciem, aby mógł dostarczyć nowy plik do pobrania tak szybko, jak to możliwe. Jeśli klient zwróci kwotę zapłaconą w przypadku nieudanego pobrania bez powiadomienia naszej pomocy o nieudanym pobraniu w ciągu 24 godzin i z prośbą o wsparcie, zostanie to uznane za nieważne odwołanie zgodnie z §7 (d)podwójne zamówienie (zwrot nadpłaconych kwot)

Podwójne zamówienia i zwroty zostaną zwrócone przelewem bankowym pod koniec miesiąca. Za podwójne zamówienie pobierana jest opłata w wysokości 9 PLN, którą klient musi zapłacić. Kwota ta zostanie pobrana z kwoty zwrotu

(e) utrata pobierania.

Klient jest odpowiedzialny za zabezpieczenie własnych danych. W przypadku utraty danych w wyniku awarii komputera lub zmiany systemu operacyjnego lub podobnego, nie ma roszczenia do odnowionej dostępności łącza pobierania. Dostawca zastrzega sobie prawo do ponownego pobrania według własnego uznania.

Prawa autorskie

Treści i dzieła stworzone przez operatorów witryn na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony są dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego. O ile treść na tej stronie nie została utworzona przez operatora,